| mironiucadutzza a întrebat:

...ma cam plictisesc... aveti ceva ideei cu ceea ce as putea face?

3 răspunsuri:
| RoByTzU123 a răspuns:

Uita-te la un film sau joaca-te un joc cu masini sau cu ce iti place tie!

| vanessa001 a răspuns:

-poti sa iti creezi un jurnal pe care sa il decorezi si sa scrii diferitre lucruri in el.
-poti sa.ti crezi un oracol.
-poti sa iti prepari ceva de rontait si sa stai in pat/pe canapea la tv si sa mananci.
-te poti juca pe telefon sau sa iti faci poze
-poti juca jocuri pe pc.
-poti face curateni cu muzica si dupa te poti juca dea profesoara, dea blibliotecara. funda? happy

| The3w0que3n a răspuns:

Uita-te la un film. Sau culca-te!