| bby a întrebat:

Buna love struck deci ma plictisesc tongue ce as putea sa fac happy am iesit si cu pr dar tot plictiseala e crying aveti ceva ideeibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Uita`te pe acest site si vei vedea o gramada de lucruri interesante de facut! :)

http://cutie-rotunda.ro/x/101-lucruri-de-facut-la-plictiseala

---> Numai bine! :o3

2 răspunsuri:
| katy92 a răspuns:

Daca ai prietene fa o petrecere in pijamale in care sa va distrati pe seama pozelor vechi sau ceva de genu cu floricele si filme

| roxyfoxy a răspuns:

Fa cea ce-ti place... Sigur nu bte vei plictisi...