| pozitifka a întrebat:

Hey TPU,, ma numesc lera sh vreau sa-mi pun un nume pe odnoklasniki da nu mai am nici o idee,, poate imi dati voi una? va rog foarte mulllt!

Răspuns Câştigător
| DuLcyK a răspuns:

Sunt o fetita rara cu miros de primavara, multi ma vor putini ma au, dulcyk, skumpik, zana tha, printezuka tha, doolse si amara, sunt o mica finetze, doar eu sunt sefa ta lera!, sunt doar a ta, te iubesc de la distanta, lera ma cheama si mereu voi lupta, traiesc intr-o lume de vis in care totu e prmis, lera este sefa ta, eu si tu, lera este printesa pe care o vrei, LERA ZANA DIN TOATE POVESTILE, sunt fata din visul tau lera!