| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste nume cool pentru odnoklasniki..Ma numesc Marina...

Răspuns Câştigător
| Wykest a răspuns:

Eu socot ca numele si prenumele tau ar trebui sa te descrie anume pe tine si sa nu ai de ce sa-ti fie rusine sau sa alcatuiesti ceva nou)... dar oricum daca asa doresti poti folosi: Mary, Mariette, si inca ceva numele dat se poate de scris si MARINA si invers in effect de oglinda)
uite cam asa arata: MARINA | AИIЯAM

6 răspunsuri:
| Ani4you a răspuns:

Sofia, Miruna, Giulia, Mara, Jesica, Jenifer, amanda

| Elenaambasada112233 a răspuns (pentru Ani4you):

Ms...dar as vrea nnumele meu Marina sa fie scris cumva mai cool...

| Ani4you a răspuns (pentru Elenaambasada112233):

Din exprimarea ta se intelege ca vrei niste nume cool

| Elenaambasada112233 a răspuns:

Deci ma puteti ajuta cu ceva?

| Wykest a răspuns (pentru Elenaambasada112233):

Eu socot ca numele si prenumele tau ar trebui sa te descrie anume pe tine si sa nu ai de ce sa-ti fie rusine sau sa alcatuiesti ceva nou)... dar oricum daca asa doresti poti folosi: Mary, Mariette, si inca ceva numele dat se poate de scris si MARINA si invers in effect de oglinda)
uite cam asa arata: MARINA | AИIЯAM

| Wykest a răspuns:

OmG)... dar se poate sa aflu de unde esti tu... sigur daca nu te ofenseaza intrebarea mea)