| kitty9921 a întrebat:

Ma puteti ajuta? As vrea sa fac o pag pe Facebook, si nu stiu ce nume sa ii pun. Fundawinking

Răspuns Câştigător
| LanaDelRayFan a răspuns:

Buna Kittyhappy
Deci:
Sweet Colors
I love youu; x
Culoarul dragostei
~Dragostea se face minim 2~
Flacara iubirii
Noi 2 = Un cuplu perfect

3 răspunsuri:
| lavinia789 a răspuns:

Poi ai pute jurnalul unei fete, fetele stiu de ce, o viata colorata, secretul nostru, jurnalul unei pustoaice:*, sunt foarte multe crede-ma. funda te rog!

| MagicSunshine10 a răspuns:

Pai, depinde despre ce vrei sa faci pagina. Eu ti-as recomanda sa fie una vesela, cu poze si bancuri noi, o pagina unde toata lumea sa se simta bine. Iar numele ar putea fi : Smile to be Forever Young, sau ceva de genul asta. Oricum, multa bafta!

| Elutza14Ela a răspuns:

Si eu am o paginaa si se numestee ~Lolove~...Eu te-as zicee sa pui :
papushica cu slipici,
~Vad sunete Aud culori~,
♥ ѕოiℓε ƒօг ოεε ♥, º°°º•♥pericol de explozie♥•º°°º,
Bømbøniiká døLLcee,
♥♂►☺♥ßå®ßïë ßruneTe ♥♂►☺♥,
•Pïtï¢å lµï•,

Ai destulee happy... Fundaabatting eyelashes