| kkourtney a întrebat:

Ma simt singura...mai ales ca majoritatea prietenilor mei sunt plecati si am senzatia ca nu am chef de nimic si stau toata ziua in casa sad ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| AndreeaaD a răspuns:

Crede-ma ca mi se intampla acelasi lucru.Pur si simplu gasesteti de lucru,nu sta degeaba; am facut asta si cu cat stai mai mult cu atat vei vrea sa lenevesti in continuare si nu e bine.Fa-ti un program,uita-te la un film,citeste o carte,stai la calculator,fa-ti un blog care sa iti ocupe timpul, fa-ti ordine in lucruri, mai ales la haine(pe mine ma relaxeaza asta). Suna-ti colegii si vezi care sunt acasa si iesiti impreuna, mergi cu mama ta la cumparaturi(crede-ma poate fi amuzant uneori). Vorbeste cu parintii tai sa mergeti o zi la strand sau undeva la mare, munte etc. Daca ei nu pot du-te la bunici.

7 răspunsuri:
| Cristina505 a răspuns:

Intra pe v play.ro, fa-ti un cont gratuit si uite-te la un serial..sunt sute de seriale subtirate din care poti sa alegi. daca estipe rds probabil ca nu iti va merge prea bine vplayul.dar poti intra pe pe teava.ro ..iti recomand serialele - Lost, Daybreak, How I met your mother, Suburgatory.Sunt fata si ador aceste seriale

| Cristina505 a răspuns:

In rest, poti sa mergi la strand si poate va aparea si Fat-Frumos pe acolo.Succes :*

| thefighter1 a răspuns:

Din ce oras esti?

| DeatHPupp3t a răspuns:

Pai....depinde foarte mult de ceea ce iti place tie sa faci singura. poti de exemplu sa faci exercitii pe muzica sau sa te uiti la cateva filme. poti sa cunosti lume noua indiferent unde, de ex: prin jocuri. sau daca iti place canta sau scrie poezii sau lucruri la care de pricepi si sunt ca un hobby pentru tinehappy

| Koalass a răspuns:

Uita-te la umn film, cauta-ti alti prieteni noi pe fb sau pe mess si vorbeste cu ei, daca ai un animal de copmpanie ingrijeste-l

| tessa01 a răspuns:

Citeste niste carti.Mda majoritatea cred ca.i o pierdere de timp dar poti sa te izolezi de lume si sa te simti mult mai bine, cel putin pe mine m.au ajutat vara trecuta.winking

| cleogaby19 a răspuns:

Pai incearca sa iti faci prieteni noi iesi pe afara si pe facebook fa-ti prieteni noi succes! 1