| 00cris00 a întrebat:

Mama o sa imi cumpere un lucru la alegere. Chiar orice. Si as vrea niste idei pentru ca nu am niciuna. Mi-a mai cumparat un Xbox 360. Funda

Răspuns Câştigător
| AnonymousTPU007 a răspuns:

Poti sa alegi un smartphone, tableta, laptop sau sa-ti iei mai multe jocuri pentru xbox.Da o fuga pana la magazin si vezi ce ti-ar place.

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Daca iti cumpara ceva cu rost, educativ, preparativ pentru viata, poate acum aveai idei.
Cumpara role/skateboard/bicicleta pentru a te dezvolta sanatos, sau o pereche de gantere/o haltera cu greutati de diferite marimi, astea-s ieftine, pentru a te sculpta. Restul banilor foloseste-i pentru o alimentatie sanatoasa care sa te ajute sa cresti masa musculara.
Cumpara cartea Methodé Lafay (Method Lafay in engleza) pentru a invata cum sa mananci, sa traiesti, si sa faci exercitii fizice pentru a avea un organism curat, bine sculptat si o minte clara.

| RaulStefan1 a răspuns:

In loocul tau asi pune bani deoparte si ii lasi pe cand cresti mai marelaughing)laughing)

| IonutGaby a răspuns (pentru RaulStefan1):

Bine spuslaughing

| RaulStefan1 a răspuns (pentru IonutGaby):

Atitea fite si cheti si cand n-o sa mai fie masa ce mai face?

| IonutGaby a răspuns (pentru RaulStefan1):

Bine spuslaughingpoti alege un laptop, tableta, iphone, un ps3 acuma a aparut si ps4, poti sati cumperi un joc gen gta 5, cred ca a aparut pentru xbox, etc

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru IonutGaby):

Daca are xbox 360 nu prea mai are rost sa-si ia ps3 ca e aproape acelasi lucru...doar daca are bani si n-are ce face cu ei.winking

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru IonutGaby):

Poti sa alegi un smartphone, tableta, laptop sau sa-ti iei mai multe jocuri pentru xbox.Da o fuga pana la magazin si vezi ce ti-ar place.