| 3my098 a întrebat:

Hey TPU.happy!
Mi-am dat seama ca multa lume foloseste un semn, chiar si eu il folosesc dar am ajuns la concluzia ca pana nici eu nici lumea nu stie ce inseamna.Ma puteti ajuta voi?

Ce inseamna semnul asta " -, - "

Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il mai poti gasi si sub forma -.-'
Cele 2 liniute ochii drepti, inchisi, in mijloc nas/gura whatever si ultimul semn daca ai vazut in anime picatura aia care curge pe langa fata. Sper ca ai inteles cat decat. Un fel de sinonim pentru facepalm.

3 răspunsuri:
| luvisluvbby a răspuns:

Chiar nu stiu thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine pe mess nu merge semnul astalaughing. Hmmthinking probabil inseamna '' straight face '' chiar nu stiam de semnul astastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E luat de pe skype sau hotmail si exprima ceva in gen expresia fetei, nu gasesc acum o poza exacta:
http://2.bp.blogspot.com/......Naruto.png