| creata13 a întrebat:

Mi-am dat seama ca nu am niciun prieten adevarat,iar uneori simt nevoia sa ies la o plimbare, dar realizez ca nu am cu cine.Ce sa fac? Oare la liceu voi gasi cativa oameni care sa se numeasca "prieteni"?

5 răspunsuri:
| nowar a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu.Si eu simt acelasi lucru.Totusi cred ca asta tine si de felul nostru de a fi. Poate nu o sa gasesti niciodata acel 'prieten' sau poate e chiar langa tine si nu ti-ai dat niciodata seama. :-

| AlexeLup a răspuns:

(Cu cat ajungi sa cunosti mai multe persoane din jurul tau, cu atat mai mult iti iubesti animalul de companie)

Sunt sigur ca vei gasi si acele persoane care in adevaratul sens al cuvantului se numesc P.R.I.E.T.E.N.I

| Isa0w0Chan a răspuns:

Hmmm~~~spui ca nu ai prieteni? Te inteleg...Incearca anime! Nu o sa mai ai nevoie de prieteni. happy

| Iftimoaia_Aura_1996 a răspuns:

E foarte, foarte greu. Nu iti dai seama usor cine iti e cu adevarat. Prietenii buni sunt pe cale de disparitie.

| servesNOmores a răspuns:

Hei.as.putea.sa.fiu.eu.prietena.ta! uite.id.meu:innaa_i@yahoo.com.te.rog.sa.te.prezinti.ca.sa.stiu.cine.esti.:*(sunt.in.aceeasi.situatie.exact!).