| Popa_George_1996_u2Sd a întrebat:

Mi-au spus mai multi ca nu stiu sa ma organizez (din punct de vedere al timpului). Cum as putea sa fac sa fiu mai organizat? Exista vreun tutorial pentru sa ceva? Sau care ar fi esenta, in cateva cuvinte ce inseamna sa fii organizat?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ineamna sa renunti la lucurile inutile, care iti "pierd" timpul si sa faci ceva util.
De exemplu, sa renunti la statul pe telefon sau computer, ca sa ai timp mai mult de facut ceva util.