| anonim_4396 a întrebat:

O colega de-a mea a pus o poza pe hi5-ul ei cu mine si cu ea de la mare si e absolut oribila, si nu vrea sa o stearga! Se poate face ceva ca poza sa dispara sau ceva de genu` asta? Pentru ca pur si simplu nu`mi place si nici nu`mi convine sa ma vada toata lumea in costum de baie, pe net.Am dat si "Reclama un abuz", insa nimic oh go on. Daca pot face ceva, va rog mult sa-mi ziceti si mie.Multumesc mult! >big grin

3 răspunsuri:
| llucixxl a răspuns:

O reclamam pentru drepturi de autor.

| Bittersweet_8364 a răspuns:

Spune-i sa-ti dea crop in poza si sa ramana doar ea.

| petrutz_2262 a răspuns:

Singura posibilitate e sa o faci sa inteleaga ca tie nu iti place cum ai iesit in poza si sa editete poza astfel incat ca tu sa numai apari in ea, alte metode ca, colega ta sa nu afle nu prea ai decat daca ii sti parola de la hi5 si o editezi u! dar va fi mai greu cu explicatia...mai bine prima varianta si cred ca o sa te inteleaga daca aduci argumentele necesare, si fa in asa fel incat sa dai exepmlele facand-o sa se puna in locul taw sa vada cum te simti. asa sigur va intelege si va schimba poza! happy