| 2NE1_5648 a întrebat:

O prietene de-a mea este mare fana kpop si mi-a dat acest link
http://www.youtube.com/watch?v=8d5zEwXVcjo&playnext=1&li st=PL732745D2219210D5
Voua v-i se pare ca astia se saruta?
Ca o fata mi-a zis ca nu ca tin buzele stranse, iar alta ca da.
Eu ce sa cred?
Spuneti-mi si mie parerile voastra
Funda
P. S. = mai pe la sfarsit
Raspunsuri sincere :o3

4 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Nu s'au sarutat, deoarece carnea aceea, sau ce era, le era in fata gurii, dar probabil ei s'au speriat deoarece carnea era in fata lor si nu buzele lor, dar ei au crezut invers.
Pa, pa.

| 인스피릿 a răspuns:

Poate s-au atins putin, dar tu nu vezi ce repede s-au tras? Se vede clar la 1:32 ca sunt foarte aproape.

| 인스피릿 a răspuns:

Am dat din nou peste intrebare si LOL.
Sungjongie; __; Ce si-a luat-o Hwangbo de la Myungsoo mai incolo devil
Fake sau nu, cui ii pasa? Il adoram pe Sungjongie, care e atat de fabulos; __;

| roxy_8649 a răspuns:

Isi ating buzele dar foarte putin