| Se7eN_9610 a întrebat:

O prietene de-a mea este mare fana kpop si mi-a dat acest link
http://www.youtube.com/watch?v=8d5zEwXVcjo&playnext=1&li st=PL732745D2219210D5
Voua v-i se pare ca astia se saruta?
Ca o fata mi-a zis ca nu ca tin buzele stranse, iar alta ca da.
Eu ce sa cred?
Spuneti-mi si mie parerile voastra
Funda
P. S. = mai pe la sfarsit
Raspunsuri sincere

6 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Nu e un sarut, el iy da un pupic asa pe neasteptate

| analoveskorea a răspuns:

Eu zic ca nu e chiar un sarut...

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Eh nup nu se saruta clar e un pupic rapid cine stie poate niciu e pe gura nu s-a vazut clar era fata aceea in fata

| Mihaela13 a răspuns:

Mie mi se pare ca se saruta.:-s

| UshorDeCopiatGreuDeEgalat a răspuns:

Mie nu mi se pare ca se saruta...

| stefania950 a răspuns:

Buna... Ei mereu in emisiuni au jocul astabig grin Doar si-au atins putin buzele, de obicei doar baieti intre baieti fac chestia asta cu batul ala, sa evite accidente de genu astabig grin ^^