| DoubleS a întrebat:

Ofer FUNDA!

Vreau si eu statusuri de genul: "Baietii au ceva al lor, fenomenal, dar intotdeauna fetele au rolul principal!" sau "Baietii au ceva al lor, fenomenal, dar intotdeauna fetele au rolul principal!". In general statusuri pentru fete.

P. S.: Nu vreau link-uri!

Răspuns Câştigător
| GrecuCristi a răspuns:

Mie unul imi par tiganesti statusurile astea si cocalaresti, daca stai la sat merge dar intr-o lume organizata merge ceva simplu sau ceva mai inteligent nu prostii dinasea, sincer eu cand vad statusuri de genul ma gandesc in sinea mea :,, Ce copii...''

1 răspuns:
| DoubleS explică:

Asta asteptam sa spuna cineva smug Foarte tare! Cineva care candeste in sfarsit laughing!