| anonim_4396 a întrebat:

Vreau niste statusuri gen : Baietii au ceva al lor, fenomenal, dar intotdeauna fetele au rolul principal :*. Adica sa nu se refere la mai nimic si sa spuna ceva.

2 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Http:// www. facebook.com/pages/Love-is-the-answer/249648155091690

(scapa de spatiile lasate intentionat si vei gasi pe pagina o multime de astfel de statusuri)

| gabryellayo a răspuns:

~ Crezi in dragoste la prima vedere? …sau trebuie sa mai trec o data?
~ Cand ma uit la soare, te vad pe tine; cat ma uit la luna, te vad pe tine; cand ma uit la mare, te vad pe tine! Da- te naibii la o parte din fata mea!
~Intr-o zi iti vei pierde parul, dintii, banii si chiar memoria. Dar un lucru sigur nu-l vei pierde: corpul tau sexy, caci nu poti pierde ceea ce nu ai!
~ M-ai luat in brate. M-ai strans cat ai putut. Mi-ai dezgolit partea de sus si ti-ai pus buzele tale. Doamne, bine ca sunt doar o sticla de Cola!