| Biax3x a întrebat:

Ok, deci mai demult punea efectele la poza pe un progrm ONLINE si era ceva gen : camera de poze; peste poza era pusa apa si in timp ce puneai efecte puteai sa o misti cu mouse-ulthinking Iar cand era gata, era pe o sfoara la " uscat " laughing. Puteti sa-mi ziceti daca stiti cum se numeste? Sau daca nu un program cool de pus efecte la poze, *Funda* ^^

Răspuns Câştigător
| CreepyCrow a răspuns:

Picjoke, photofunia

2 răspunsuri:
| nomoretears1111 a răspuns:

Cine punea efectele? Ce tot intrebi aici, soro, ca nu se intelege nimic?!

| Biax3x explică (pentru nomoretears1111):

Puneam* Gosh -.- Vai doamnne...