| anonim96 a întrebat:

Hey TPU:*...Pe strada mea locuieste un baiat mai mare decat mine cu 5-6 ani el era cu o fata stateau la o fantana impreuna si eu eram cu prietenul meu tot acolo.Prietenul meu si baiatul acela sunt prieteni buni si se cunosc de mult timp intr-o zi m-am intalnit cu baiatul acela in ghilimele si m-a intrebat ce fac si se uita f atent la mine.Ieri ne-am intalnit iar el venea de undeva cu masina lui sh a oprit langa mine si mi-a zis ca am o frunza in caplaughingsh ca sa vin un pic mai aproape de el ca sa mi-o ia in sfarsit mi-am luat-o eu singura i-am multumit si s-a uitat la mine si mi-a zambit mi-a zis ca sa am grija de mine si ca ne mai vedem.Azi neam vazut din nou era cu masina lui mergea foarte incet s-a uitat la mine atent si imi zambea dintr-o data a accelerat masina si a plecat in viteza...nu stiu ce sa fac ii place cumva de mine voi ce parere aveti? Astept un raspuns cat mai repede va multumesc:*:*

5 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Eu cred ca, s-ar putea sa te placa. Ori s-ar putea sa se dea mare in fata prietenului tau, ca sa-i arate ca e mai smecher. Nu cred ca l-a pus prietenul tau pentru ca oricum el e mai mare si nu sta la jocuri din astea prostesti. Insa cred ca mai bine stai departe de el, crede-ma e mai bine pentru tine pentru ca el o sa-si bata joc de faza cand te vei certa cu prietenul tau si sigur o sa-i faci o parere foarte proasta iubitului tau happy
SUCCEShappy

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Este posibil sa te placa...
dar, mai exista si posibilitatea ca insusi prietenul tau sa-l fi pus sa faca asta ca sa vada cum reactionezi. Mai ales daca spui ca sunt prieteni big grin

| lovehurts a răspuns:

Cred ca da ii place de tine cu siguranta.

| Elle_8329 a răspuns:

Pai eu zic ca ii place de tine...

| seamus a răspuns:

Posibil sa fie un control din partea prietenului tau... happy