| loveuandyouknow a întrebat:

pe timpul vacantei de iarna pot sa ma angajez undeva? in Maramures. dar nu gen craciunita sau din astea. ceva de munca. funda :*. mersi anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In perioada de iarna foarte greu iti gasesc loc de munca, oriunde. Fiind perioada sarbatorilor, miniconcedii, angajatorii evita "personal suplimentar". Singurele sanse ar fi magazinele. Ele sunt mai tot timpul deschise. Incearca prin supermarketuri. Bafta!