| D3iUtsA a întrebat:

Hey TPU!

Pentru cei care ati citit cartea "Cei mai naspa ani din viata mea" (Generala vol.1)... Cum vi se pare aceasta carte? big grin

1 răspuns:
| AsYou a răspuns:

E cam stupid sa vi cu o intrebare ca aceasta, daca vrei cu adevarat sa stii parerea celorlalti vorbeste cu prietenii tai si familia ta, de aceea nu ti-a raspuns nimeni pentru ca e prea stupid.Presupun ca este o carte interesanta din moment ce vrei sa afli parerea celorlalti dar mai important conteaza parerea ta deoarece altii nu sunt cu totul de acord cu ceea ce crezi tu.