| iiBeiibiiy a întrebat:

Peste 2 saptamani o sa am banchetull... asa am decis k colegii mei si cu diriga sa cumparam un cadou pentru un coleg, dar nu pentru unul anume ci pentru cel al carui nume este scris pe biletelul pe care il extragem fiecare dintre noi. si habar n.am ce cadou sa iau. adica sa fie si pentru fete si pentru baietii... ceva universal. vreau si eu niste ideii dar daca stiti ceva mai hazliu, caraghios nu stiu ceva care sa ne faca sa radem daca nu orice altceva

PS: Nu foarte scump... trebuie sa fie ceva mic. acolo.

1 răspuns:
| lion112 a răspuns:

Cel mai ideal pentru o fata sau un baiat eu cred ca ar fi un lantisor sau o bratara
parerea mea...