| Dody_4745 a întrebat:

peste cateva zile e ziua lui mama... si nu am nici o idee ce i'as putea lua. straight face. aveti vreo idee? big grin. [in afara de parfum si haine. ]. mersi :*

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Cred ca nu are asa o mare importanta ceea ce ii cumperi in sine, ci faptul ca ti-ai amintit de ziua ei si ca vrei sa ii cumperi ceva. Nu trebuie sa fie ceva foarte scump sau extravagant, ceva simbolic si eventual practic cred ca ar fi suficient si o sa o faca fericita. La urma urmei, sunt sigura ca gestul o sa conteze mai mult pentru ea decat cadoul in sine. Si poate te ajuta ceva idei de aici: http://www.findgift.com/ :).

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
-o rama personalizata
-o cana personalizata
-o vaza de flori
-un bibelou micut
-un portofel
-daca foloseste machiaj, ai putea incerca sa-i iei un luciu de buze de exemplu
Sper ca te-am ajutat! O zi buna!

| cat a răspuns:

De exemplu o rama draguta in care pui o fotografie cu voi doua care stii ca-i este draga. Daca ai mai multi bani poti sa-i iei chiar o rama digitala in care incarci mai multe fotografii. In final mama ta va aprecia gestul si se va bucura de orice atentie ii dai.