| cristina_3299 a întrebat:

Peste cateva zile este ziua unei colege, aveti idee ce cadou i-as putea lua?

7 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

O eşarfa ar fi superb love struck ...azi am ceva cu eşarfele straight face

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cartea "Lectii particulare" a lui dr. Cristian Andrei (9595) sau "Ghidul manierelor elegante" a doamnei Marinescu, sau amandoua!

| Bishop a răspuns:

Si eu ma duc sambata la ziua unei prietene si ma gandeam sa-i iau o esarf si o ciocolata buna, a si ii mai facu un CD cu muzica, pentru ca mi-a zis sa nu fac big grin

| Daiana_1737 a răspuns:

Pai o bratara care sa-i aduca aminte de tine? sau o agenda personalizata, o pereche de cercei sau nu stiu o esarfalaughing

| BuBuLyNa a răspuns:

Eu zic sa te duci cu ea la cumparaturi si sa alegeti tu impreuna cu ea ceva care ii place si ei, dar sa nu-i spui cai pentru ea, ii spui ca este ziua unei foste colege aproape de varsta voastra si trebuie sai luati ceva, dupa ce ati cumparat il ii si il dai spunandu-i cai pentru ea si cei spusesei mai inainte era doar o gluma. Sper sa mearga! Nusi va da seama sigur.

| Bianca206 a răspuns:

Depinde ce lucruri prefera... ai putea s`o intrebi cam ce`i place cel mai mult.sau care e cel mai frumos cadou pe care l-a primit, si ai putea sa-i dai ceva asemanator. sau ceva mai special, eu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poza cu voi doua.
Un lant dragut.
O bratara fantezie.
Ceva de genu http://s2.zoot.ro/ca/90/64730/product44999_big.jpg. Doar alfel chestiile alea. Gasesti la Melli Mello.