| Dody_4745 a întrebat:

:*:*. am nevoie de un sfat. ce i-as putea cumpara unei pritene care implineste 15 ani? haine nu pot.ca e putin mai pretentioasa... si mi'e sa nu'i fie prea mica. sau prea mare. sincer nu am nici o idee si ziua e peste cateva zile! aveti vreo idee? mersi :*. funda.happy

Răspuns Câştigător
| briana a răspuns:

Cumparai un parfum,o bratara de argint,o trusa de macheaj,o geanta,set pentru cofarea parului(spuma,fixativ, gel de par), un portofel.

2 răspunsuri:
| gabrielutzu a răspuns:

Un gipan sau o papusa masculina gonflabila.

| AaliNuSh a răspuns:

Cine e putin prtentioasa draga dody?waiting...nu prea cred