| Mishelle97 a întrebat:

poti sa imi spui : merita sa-mi iau o tableta?

3 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Daca ai calculator acasa, pentru ce ai nevoie?
Nu o sa ai timp sa o folosesti in aer liber, e foarte sensibila la socuri, e scumpa, e de fite, nu e practica, deci prin urmare nu e necesara.

| Mishelle97 explică (pentru Gstefan):

Pai eu nu am s-o cumpar ...particip la un concurs... unde premiul este o tableta happy

| Gstefan a răspuns (pentru Mishelle97):

Daca ai sanse de castig, si o sa castigi, atunci faci ce vrei cu ea sincer, ai putea sa o vinzi pentru un profit care sa il folosesti la orice altceva. Crezusem ca dai bani pe el.

Succes la concurs