| 0437648329816498640986327684209743 a întrebat:

poze cu taieturi pe mana stie cineva unde gasesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Scrie pe Google Imagini : *Emo Cuts on arms * - îți apar foarte multe.

| FataȘarpe a răspuns:

Aveam si eu nevoie, si pentru ca toate de pe tumblr erau mediocre am inceput sa ma tai. A fost asa distractiv, incat intr-o zi am ajuns la spital.
Si vorbesc serios, ma taiam in prostie, si e doar o tampenie. Totusi eu nu ma taiam ca alte rasfatate sa atrag atentia. Dar nu o fa, e nasol.
Mai ales daca o faci fara tost. Mie mi-a murit tatal, nu m-am taiat ca vezi doamne nu am prieteni/ nu ma place baiatul ala. -.-

| 0437648329816498640986327684209743 explică (pentru FataȘarpe):

Da faza e ca si eu am fost taiata pe maini dar de foarte multe ori si am ajus sa primesc injectii in fiecare rana fiind ca ma taiam foarte adnc ma taiam cu cutitul si chiar nu merita

| Chrysocolla a răspuns:

Caută pe tumblr.