| SKryc3AlyN a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine cu un bilet la pariuri pentru Sambata & Dumininica Cel mai bun bilet Ia Funda +Vot

6 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Deci!
Pescara - Juventus 2
Augsburg - Dortmund 2
Lille - Brest 2
Rnk Split - Dinamo Zagreb 2
Bayern Munchen - Frankfurt 1
Aek Atena - Olympiakos 2
Levante - Real Madrid 2
Volga - Zenit 2
Molde - Honefess 1
Celtic - St Johnstone 1
Sandnes - Stromsgodset x2
Metalug Zap. - Dinamo Kiev 2
cota totala 21.35
L'am pus cu 20 ron
Castig 560 ron la stanley!
mai sunt meciuri
Aston Villa - Man Utd 2
Viitorul - Steaua 2
Dinamo - Vaslui x2
Ceahlaul - Otelul x2
Stoke City - Qpr x2
bft

| IndiferentXD a răspuns:

Lille - brest 1
Rnk Split - Dinamo zagreb x2
am gresit eu!

| BUDOKAI a răspuns:

Uite aici raspunsul: https://freelolskins.com/share.php?ref=1bbh6bci0tjk2c7 sper sa tea jutewinking

| SKryc3AlyN explică (pentru BUDOKAI):

Frate imi dai lol ca ce? Daca ma ajuti ajuta-ma cu un bilet la pariuri

| SKryc3AlyN explică (pentru BUDOKAI):

Frate mie imi trebuie un bilet la pariuri sportive... tu nu ai vrut sa ma ajuti

| SiUnulPentruToti a răspuns (pentru BUDOKAI):

Intra pe casa pariurilor si ai online optiunea sa iti faci propriu bilet cu cote si sa pui cati bani sa pui pe bilet. dupa aia dai printare si iti da un cod sus in dreapta, te duci la agentia casa pariurilor din orashul tau si iti poti pune biletul