| GeaniBirloi a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie facultati bune din Bucuresti care au la baza matematica si daca se poate si niste profile bune din care pot sa aleg.

Răspuns Câştigător
| TheoryOfHarmony a răspuns:

Pai desigur,de baza matematica. Apoi, exista si varianta de electronica, comunicatii si calculatoare sau automatică si calculatoare sau econimie. Si desigur, inclusiv la arhitectura este baza facuta de matematica. Ai putea da mai multe detalii exact ce domeniu te intereseaza, deoarece daca spui matematica, desigur...intra la matematica. Sper ca te-am ajutat!

| GeaniBirloi explică (pentru TheoryOfHarmony):

Ok,am inteles dar poti sa numesti si numele facultatilor, te rog?

| TheoryOfHarmony a răspuns (pentru GeaniBirloi):

Sunt mai multe, in general, nu doar una singura. Deci poti sa te infomezi cautand pe Google "Facultatea de X Bucuresti" si o sa gasesti toate variantele!