| anonim_4396 a întrebat:

Hey.TPU...
Sa incep.Deci eu folosesc Mozilla Firefox si inainte numi placea sa imi salveze in istoric toate paginiile in care intram.Mai demult am dat undeva unde spunea sa opresc istoricul asa ca am dat acolosadsad. Acum vreau inapoi instoricul crying unde dau sa imi apare iar. Am umblat peste tot!

P. S:Vreau sa-mi spuneti pas cu pas cum trebuie sa fac

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Mozilla la Unelte(tools)->optiuni->Intimitate(este al 5 lea TAB de sus)-> aici la Firefox bifezi ''va memora istoricul''... Enjoy!

1 răspuns:
| tall a răspuns:

Tools/options/privacy/firefox will never remember