| Ahlexxa a întrebat:

Saptamana trecuta profesoara noastra de muzica ne-a propus sa cantam muzica mai noua...Si pe baietii din clasa noastra i-a pus sa invete melodia grasu xxl-lala song iar pe un grup de fete le-a pus sa-si aleaga o melodie, iar in celalat grup de fete, in care sunt si eu (de 5 fete) tot asa, si nu stim ce melodie sa ne alegem...as vrea o melodie mai ritmata deoarece nu avem nici voci urate dar nici prea frumoase.hee hee aveti vreo idee? Dau funda!:*

1 răspuns:
| bella7587 a răspuns:

Incearca pe youtube.Vezi daca si celorlalte fete le place melodia ta peferata si daca e cat de cat usoara incercati sa o cantati.