| TheKitty a întrebat:

Scuzati de intrebare... Verisorul meu are nevoie de o pereche de manusi de piele pentru sala de sport si vreau sa il ajut. Stiti un site de unde pot comanda online si de incredere? Link va rog! Multumesc!

5 răspunsuri:
| tina28 a răspuns:

Poti merge intr-un mall sau un coplex comercial, vei gasi la standul cu proteie si haine pentru cei care merg la sala. mai sigur decat pe net

| greyhound a răspuns:

Gasesti in orice magazin de suplimente, gasesti la decathlon, hervis, intersport.
Mai e la unirii (daca esti din buc) la etajul 2 un magazin cu articole sportive, mai gasesti si acolo

| Somesan_Bogdan_1974 a răspuns:

Poti sa comanzi online de pe urmatoarele site-uri : Okazii, Emag, Sports Direct