| Pneumonoultramicroscopicsilicovolcaniconioza a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste metode de imbunatatire a comunicarii!

Răspuns Câştigător
| loredana_7444 a răspuns:

Te duci la biblioteca si citesti carti... asta este dezvoltarea vocabularului. dupa incerci sa te integrezi in diferite grupuri. ori la scoala facand un sport. ori in corul bisericii [daca iti place]. ori la ceva dansuri. unde e un grup, acolo trebuie sa fii si tu. sa incerci sa te integrezi ..pe mine m-a ajutat foarte mult grupul..am facut sport de performanta 6 ani