| Ali1234 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste motto-uri originale pentru Ask.fm Funda la cel mai bunwinking

2 răspunsuri:
| Mexx99 a răspuns:

Dacă pentru a trăii trebuie să te târăşti, ridică-te şi mori.

Nu vă păstraţi cu grijă toate defectele cu pretext că in lumea asta nu exista perfectiune

Tu, bucură-te că vezi zi de zi răsăritul şi nu mai complica tot ce e simplu, cu drag, timpul.

Funda?

| WOLF25 a răspuns:

Keep calm and ask me!, nu judeca pana nu cunosti, viata trebuie traita la maxim!, cine nu cade nu se poate inalta!