| moonisol a întrebat:

stiti cum as putea sa scap de petele rosii ramase de la acnee intr-o saptamana? funda!

Răspuns Câştigător
| Emmeii a răspuns:

Bună.

Ştiu că lămâia este eficientă în tratarea petelor. Eu o combinam cu puţin ulei de măsline, şi funcţiona însă foloseam şi o soluţie de la Avon pentru pete. Poţi la farmacie să ceri ceva pentru pete lăsate de la acnee, sunt sigură că vei găsi ceva care nu va avea un preţ foarte mare şi va fi şi bun! Merită să încerci.

Sper că am ajutat!
Poţi să mai cauţi pe net măşti de faţă bune pentru pete, sunt o grămadă!

O zi bună!

| moonisol explică (pentru Emmeii):

Multumesc de sfat happy

1 răspuns: