| RainmakerX a întrebat:

Hey TPU!

Stiti cumva vreun site pe care as putea tine o oarecare evidenta a anime-urilor pe care le-am vizionat?

De ex sa fie o lista cu anime-uri si sa dau bifa la cele pe care le-am vazut. Ceva de genul...

Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Îți faci un program gen C# și acolo pui toate anime-urile(presupun că ai o listă întreagă de anime-uri dacă vrei să faci ceva de genul) într-o listă din aia cu bife(sau poți face și în alte moduri, în fine) și bifezi când ai văzut unul. Asta ca să fie mai estetic dar mai simplu e ceva într-un fișier text, cred eu.

| AirănMeidăn a răspuns:

de ce nu ti le notezi pur si simplu in notepad

| LePotato a răspuns:

Cum a zis Airan....sau iti faci frumos intr-un word editate(culori etc) asta in caz ca le vrei mai "fancy", insa nu vad de ce big grin

Eu am vazut (si vad) foarte multe seriale si n-am simtit niciodata nevoia sa tin o lista tongue

| Croampa a răspuns:

Eu stiam ca exista un site special pentru asta... : http://animelist.com/

Daca nu merge site-ul/ nu-i bun... noteaza-ti si tu pe o foaie ca si " batranii"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My anime list tongue

e un site in care iti bagi tu toate anime-urile pe care le-ai vazut, le dai o nota, mai multe chestii tongue e destul de popular si am si eu cont acolo xD

| Daniellllll1 a răspuns:

Fa-ti o lista pe cineamgia, eu asa am facut