| Miruna_9284 a întrebat:

Stiu ca o sa vi se para o prostie ceea ce vreau sa intreb, dar sunt intreaga la cap. Cum sa fac sa fiu internata in spital? Dar care sa aiba efect de vreo 5-6 zile. Urgent va roog! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| DdoarEuuu a răspuns:

Eu stiu ceva dar iti poate aduce moartea pe loc, cred. spun asta pentru ca nu am incercat. dar am vazut!
Iei un pumn de pastile oricare adica 10-15 pastile nu conteza sazic paracitamol si bei alcool, tuica. nu-s ceva cu gradu mare?

Dar ai grija cum o faci!

7 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Aruncă-te pe casă/bloc (depinde).
Auzi, aşa, ca un nimic, dacă tu eşti întreabă la cap de ce stelele mele vrei să stai în spital?! straight face Vrei să vezi cum e? E ca dracu`.

| deea07 a răspuns:

Ai multe variante, dar ce-a mai tare e sa te dai cu capu de pereti, ehe?laughing Poti sa iti mai tai venele, ca si asa sunt lungi, sa te inneci, otrava, pastile, spor la treaba:*laughing

| fsorin96 a răspuns:

Nu vreau sa dau un raspuns nefolositor dar poate cineva sa raspunda la asa ceva?

| MLSS a răspuns:

Prefa-te ca ai lesinat sau ca te doare ff tare burta dar daca lesini sa lesini noaptea pe la ora 1 sau 2...Succes!love struck funda?:X

| Anonymus_4606 a răspuns:

Nu cred ca poti face ceva care sa te tina in spital pentru vreo 5-6 zile. Nici cand am avut operatie de amigdalita nu m-au tinut in spital decat 2 zile. So, nu inteleg de ce vrei sa cauti un motiv sa intri in spital. Probabil vrei sa scapi de ceva si ai gasit solutia asta, dar nu cred ca poti sa-i pacalesti pe medici ca sa te tina asa mult internata, mai ales daca nu ai absolut nimic.

| InnieMinnie a răspuns:

Mai stii reclama cu "halatu, halatu, Cat e halatu?"baftalaughing da s-ar putea sa te tina mai mult de 5-6 zile:-J

| felinas a răspuns:

Sincer de ce vrei sa ajungi acolo? Din pura curiozitate sau vrei sa iesi in evidenta in fata cuiva?