| NebunaDeMica09 a întrebat:

Hey TPUlaughingSunt Alexandra.Am 11 Ani.Si Sunt in Clasa a6a.nu Intrebati cum se poate ideea e ca par de clasa a6a. si sunt destul de matura la minte cam pentru 13 anibig grin. Vreau si eu niste sfaturi sincere.de la fete.si chiar baieti pentru ziua de 14 februarie [am prieten]. si anul trecut a fost o zi aiurea petrecuta normall.anul asta. vreau sa fie mai bine de atat >Fundaa:Xbig grin<

5 răspunsuri:
| Bogdan01234 a răspuns:

Parerea mea, face-ti ceva care se potriveste pentru varsta voastra. nu stiu in ce stadiu este relatia voastra insa ceva mai discret ar fi mai frumos. sa merge-ti intr-un loc mai special, de exemplu un parc sau un local unde aveti voie sa intrati, stiu eu. undeva la o pizza unde este muzica frumoasa. sau daca ai posibilitatea de a merge intr-un parc de distractii de exemplu sau ceva asa mai diferit fata de ce faci zi de zi. la 11 ani nu prea se pot spune sau face multe. depinde si de ce ii place lui happy desii sincer parerea mea este ca situatia ar trebui sa fie putin invers, si anume el sa faca ceva mai special happy fa ceea ce simti ca este mai incitant. ceva cu care puteti ramane happy

| AndreeaRoxana225 a răspuns:

Ducetiva la un sucwinking
plimbati-va in parc
distrativa ft mult casa nu uitati nici unul din voi ziua aiahappyhappyhappytongue
sper ca te-am ajutat daca mai ai vreo intrebare poti sa ma intrebi happysad
succes
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! La 13 ani nu ești matură, nici la 15, nici la 17. Uite, Alexandra, un ajutor pentru școală, că asta e mai importantă acum http://lecturirecenzate.ro/ și http://povesti-si-povestiri.blogspot.com/ Ăsta e darul meu pentru tine de 14 februarie!

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Cum e iubirea la 11 ani?

| spiridusuanonim a răspuns:

Au mama... nu stiu daca anul acesta ai putea schimba ceva. esti inca mica... nu stiu ce sa zic ai puteaa sa mergi la un film cu el,la un suc, la o piesa de teatru la o plimbare prin parc, daca aveai 14-15 ani, te-as fi ajutat cu mai mult ideii :* funda?