| andreea_7819 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Toti sunt asa timizi(ma refer la baieti), cu toti baietii cu, care am stat toti au fost timizi asa sunt toti? Vreau raspunsurile voastre nici macar unul nu e indraznet sa te scoata in oras! Ce baieti is in ziua de azi? Apropo nu ma intrebati daca sunt virgina si dinalea ca suntlaughing:* Multumesc anticipat si am 13 anibig grin

Răspuns Câştigător
| IgnoreMe a răspuns:

Peste cativa ani, nu foarte indepartati, o sa plangi de ce-o sa-ti faca timizii.

8 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Nu toti sunt timizi.De obicei cand un baiat are prima prietena e timid, dupa aceea se obisnuieste

| Twp3w a răspuns:

Da mi se pare ceva normall ca sunt timizi doar ai sh ei varsta apropiata de tine 13-14 sa zicem...Sunt niste copiii! Acum ce ai vrea sa sara pe tine sa te pipaie si deasteah`? Lasa scumpo ca ai timp de dinasthea`! Cum spuneam baietii se maturizeaza mai tarziu decat fetele asa ca ai rabdare totull vine de la sinewinking tonguewinking

| Lulu1987 a răspuns:

Acum fetele ii scot pe baieti in oras laughing) asa e noua moda!

| hsr a răspuns:

laughingLa aceasta intrebare sa stii ca m-am simtit.Si eu sunt mai timid de felblushing.Nu nu toti baietii sunt timiz. Avand 13 cel mai probabil o sa mai inatlnesti baieti timizi, pana cand vei ajunge pana la varsta de minim 15-16 desi si atunci e foarte posibil samai intalnestibig grin

| andreea_7819 explică:

Pai nu aia'i faza;faza e ca sunt timizi si nu te scot in oras am stat cu unu 2 ani aprope si nu am vb niciodata fata-n fata sau la un suc... dar pe mess da...

| andreea_7819 explică:

Pai nu aia'i faza; faza e ca sunt timizi si nu te scot in oras am stat cu unu 2 ani aproape si nu am vb niciodata fata-n fata sau la un suc... dar pe mess da...

| anonim_2130 a răspuns:

Baietii nu-sss timizi, decat ca in fata unei fata se cam timoreaza... dar poate fie si invers big grin

| allexandra717 a răspuns:

Ok ce spuneti de asta.ca se uita in ochii mei si nu se saluta si miine vine la mine si se saluta? el avind 18ani si eu 16