| anonim_4396 a întrebat:

sunt cu un baiat de o saptamana.si mereu ma streseaza cu mesaje.si pe mess intruna.eu nu prea suport chestiile astea.cum ii pot spune sa inceteze fara sa se supere? mersi :*

Răspuns Câştigător
| ilinka28 a răspuns:

Pai ar trebui sa-l ignori cateva zile si dupa asta sa-i zici
calm ca il placi dar sa nu te mai sece atat la cap ori ...incerca sa faci ce face si el ca sa vada cum e si o sa se opreasca singur

3 răspunsuri:
| KaTtY a răspuns:

Spune-i ca nu poti sa vb, ca ai treaba, teme etc.

| changedgigi a răspuns:

In primul rand,daca vrei sa se mentina relatia,trebuie sa fii foarte sincera cu el. Spune-i in fata,daca se supara din atata lucru, nu merita, inseamna ca nu tine la tine. fundita?

| brUnetteRaLu a răspuns:

laughing)).Pai spune-i ca ai treaba cateodata laughing)si daca se supara asta e sunt multi baieti pe lumea asta... happy vorbeste cu el si explica-i situatia.Tu nu ai ce face si ti-ai facut o relatia? sau ti-ai facut o relatia ca ti la el si vrei sa fii cu el si bla bla...pai daca e varianta 2. comunica cu elwinking