| teddy07 a întrebat:

Am un baiat care ma tot streseaza sa fim impreuna am mai fost odata cu el dar era cam mincinos. si nu prea suport miniciuna. si nu vreau sa ma mai impac cu el si din cauza asta da si pentru ca iubesc pe altcineva si faca m-as pune cu el mai rau mi-as face ...cum credeti ca i-as putea spune sa inceteze. nici nu vreau sa il supar ...asa mai pe ocolita. funda pentru cel mai bun raspuns. cat mai repede. multumesc!

Răspuns Câştigător
| olian a răspuns:

Pai cel mai bine este sa-i spui adevarul,nu alege calea minciuni, nu depinzi tu de el si faci ce vrei cu viata ta, fi tare si spune-i adevarul!