| AndreeaDiana9999 a întrebat:

sunt incepatoare cu photoshop... vreau sa fac covere pentru facebook imi puteti spune de unde descarc de ce am nevoie. adica style de alea. texturi. adica sa pot scrie cu diferite modele si "bulinele "alea unde scriu numele paginii. Va rog sa ma ajutati.
Ofer

Răspuns Câştigător
| Larysa13 a răspuns:

Hei!
Eu descarc de aici : http://www.deviantart.com/
Scrii acolo la search ce ai nevoie, le descarci apoi te duci în folderul unde este photoshopul și le pui acolo :-?
Dacă nu ai înțeles întreabă-mă sau lasă-mi id-ul tău în privat! :*
O seară plăcută!

| AndreeaDiana9999 explică (pentru Larysa13):

Lasa-mi id tau, sau adauga b.andreea_diana big grin

2 răspunsuri:
| Justme01xD a răspuns:

Bună! Poți găsit foarte mult texturi cu un singur search pe internet. Poți descărca fonturi, la fel cu un simplu search.
Acele "buline" sunt forme, pe care Photoshop-ul le are integrate. Cel mai bine ai căuta un tutorial pentru începători Photoshop. Multă baftă!