| Corinaa2013 a întrebat:

Cine imi spune si mie cum sa fac ca pozele pe care le editez in Photoshop sa aiba claritate HD? Sau ceva apropiat de HD.
Am o pagina pe facebook in care fac covere si cand le termin de editat si le postez nu au claritatea pe care la au cand le editez.
Ma ajutati? Am nevoie urgent sa aflu puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| wj a răspuns:

La ce te referi cand zici HD? sau apropiat de HD?

| Corinaa2013 explică (pentru wj):

Claritatea pozei straight face

| wj a răspuns (pentru Corinaa2013):

Daca pozele au o calitate slaba, si sunt facute cu aparate/telefoane cu o rezolutie mica, nu prea ai ce face. Trimite-mi mesaj cu un link cu o poza, si incerc eu sa vad cum se poate face (daca se poate) si care sunt pasii.