| anonim_4396 a întrebat:

tata mi-a spus sa-mi aleg un telefon drept premiu ca am intrat la Bratianu ( sunt din pitesti ).Mi-a zis sa nu fie mai scump de 150-200 Euro...Imi puteti spune va rog un telefon care sa se incadreze in pretul asta si sa fie cat de cat performant? Eu din ce am vazut mi-a atras atentia acesta : http://playtech.ro/......us-review/ ce credeti? este bun?

5 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Mneh, iti recomand Samsung galaxy s3 mini

| Dem0N a răspuns (pentru EaEmma):

Iti pot spune cu siguranta ca telefoanele acelea depasesc bugetul meu.

| Alissa11 a răspuns:

Da, este bun dupa parerea mea happy

| Dem0N a răspuns:

Alte pareri?