| Kisie a întrebat:

tatal meu a spus sa inchid calculatorul dar eu nu vreau imi spuneti cum pot sa il conving sa ma mai lase?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil stai ore in sir si asta nu iti face bine. lasa calculatorul si mai fa si lucruri mai sanatoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. Cat timp petreci zilnic la calculator? Daca stai mult ziua, incearca sa nu mai stai noaptea. Si invers. Daca vrei sa stai mai mult noaptea, trebuie sa reduci timpul petrecut la calculator ziua.
Sa stii ca nu face bine sa petreci prea mult timp la calculator.
Sper ca ai inteles ceva si am putut sa te ajut. :-)