| BipBip a întrebat:

Hey. spuneti-mi si mie cum imi conving tatal sa ma lase sa joc imvu. el zice ca e virusat dar eu sunt sigura ca nu e.imi spuneti niste idei sa il conving va rog? dau funda la care merge

Răspuns Câştigător
| AstaMicu a răspuns:

Cred ca motivele tatalui tau sunt altele, sincer!
Tu ar trebui sa ii explici ca este un joc simplu pe care vrei sa il joci si sti din surse sigure ca nu este virusat!
PS. ceea ce poti face in imvu tatalui tau poate ii este frica sa nu le faci si in viata de zi cu zi, incearca sa ii dai de inteles ca nu e asa!
SUCCES!

3 răspunsuri:
| CainePeVine a răspuns:

Imvu este un joc serios, iar acei virusi poate sunt cine stie niste erori.si eu l-am jucat dar nu prea mult

| Teils a răspuns:

Buna! Ii zici cam asa : " Tata, am auzit ca IMVU e o firma serioasa deci inseamna ca nu are virusi ca daca avea virusi, acest site era inchis de mult timp in plus este recomandat pentru toate varstele (3-99 de ani) ". Daca ii bagi faza asta, sigur merge happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze dar chiar are virusi sad asa am patit si you si apoi tata nu mai m-a lasat la pc o saptamana