| a întrebat:

(Toate intrebarile de mai jos au legatura intre ele) 1.Care este cel mai bun prieten/ prietena al tau/ a ta? 2.Cum il cheama/ o cheama? 3.Cum arata (fizic)? 4.Cum si cand(acum o luna/ acum 4 ani/ etc) v-ati cunoscut? 5.Cum l-ai/ ai descrie/ -o in 3 cuvinte? 6.Iti plac gusturile lui/ei? 7. Ce poarta de obicei (haine, accesorii)? 8.Cat la suta iti place ca prieten/ prietena? 9.Cat timp crezi ca vei fi prieten/ prietena cu el/ ea? de ce? 10.Ai vrea sa schimbi ceva la el/ ea? de ce? Poti avea mai multi prieteni...maxim 2 laughing (descrie-i pe aman2) happy Vreau cat mai multe raspunsuri, iar la cel mai bun dau funda + vot! happy big grin Multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| AAMTeq a răspuns:

1. Cea mai buna prietena este colega mea de clasa, pe TPU : http://www.tpu.ro/utilizator/dqov
2. Denisa Florentina :*
3. Este inalta, frumoasa, are ochii mari si caprui, are parul cret, dar nu prea conteaza cum arata, conteaza cum se comporta :o3
4. Acum 1 an :o3
5. Extraordinara, prietenoasa, superba!
6. Daa :x
7. Poarta haine :))) Se imbraca normal, nu isi pune 69 de lanturi si 89 de bratari ca sa iasa in evidenta, se imbraca obisnuit :-? Si arata bine;;)
8. Din moment ce suntem cele mai bune prietene nu e llogic ca 100%? :x
9. Nu stiu, si nu vreau sa-mi dau cu parerea ca vom fi prietene inca 80 de ani, pentru ca este posibil ca maine sa ne certam, sau este posibil ca una dintre noi sa se mute in alta tara. Cat vom fi, vom fi :*
10.Nu, pentru ca imi place de ea asa cum este, daca ar fi alta probabil nu am mai fii prietene.
Denisa este pana acum singura prietena adevarata, adica am multi prieteni, dar doar cativa sunt adevarati si cand am avut nevoie au fost acolo, pentru mine. Si chiar si cand m-am certat cu ea ne-am impacat in 25 de minute, Denisa este o persoana diferita de restul, nu este invidioasa, este intelgatoare si glumeata. Esti S-I-N-C-E-R-A, si cred ca voi toti v-ati dorii un prieten ca Denii :x

| explică (pentru AAMTeq):

Ce frumos ca gandesti asa! Chiar esti o prietena de incredere! Sigur sunteti cele mai bune prietene pe care le-am cunoscut, de fapt ...de care am auzit pana acum! Super taree sa ai astfel de prietena! happy eu una cred ca prietenia voastra va duraaaa o gramadaaa de timp! Bravo...pentru increderea pe care o ai in ea, si pentru cum ai descris-o mai sus! Ai grija de prietenia voastra! kiss

| AAMTeq a răspuns (pentru ):

O sa incerc sa fim prietene cat de mult timp, pentru ca ea merita

10 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Buna!
1.Cea mai buna prietena a mea este o colega de clasa love struck.
2. Flavia love struck.
3.Inalta,frumoasa,ochi caprui, e "secsoasa" rau laughing laughing.
4.Oho... O stiu de la gradinita! Dar suntem cele mai bune prietene de vreo 2 ani.
5.Nebuna love struck De incredere love struck Frumoasa love struck.
6.Da.
7.Normal. Adica blugi tricou tenesi [sport] Dar uneori mai eleganthee hee.
8.98% :-s.
9.Toata viata. Pentru ca ne intelegem bine. Avem o legatura love struck.
10.Accepta prea multe. As vrea ca uneori sa nu fie asa de toleranta.
Pe Flavia deja am descris-o.
Nicoleta... Este emotiva, timida, ambitioasa. Putin grasuta. Dar are un talent macnific de a-mi asculta problemelelaughing. As vrea sa numai fie asa de timida

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,iata raspunsurile mele:
1=My best friend este un baiat.
2=Marius
3=Inalt,ochi verzi, par brunet
4=Ne cunoastem de la gradinitawinkingSimplu, am invatat in aceeasi scoala pana acum si ne-am imprietenit in urma cu 2 ani.Pana atunci, nu prea eram in relatii foarte bune, vorbeam dar nu eram chiar atat de apropiati.
5=Sincer,dragut,prietenos.
6=Mmm,sa zicem ca are gusturi asemanatoare cu ale mele.
7=Haine deloc extravagante,tenesi, jeansi si un tricou, pulover, depinde de anotimp! Cat despre accesorii, mai poarta bratari cateodata.
8=100%
9=Nu stiu, sper ca toata viata.Pentru ca pot vorbi orice cu el, este o persoana de incredere si ne intelegem bine.
10=Nu as vrea sa schimb nimic la el fiinda este ok asa cum e acum.
11=Pai,avand in vedere ca un baiat este cel mai bun prieten al meu,a venit momentul sa imi aleg ca best friends si o fata,sau doua, asa cum ai cerut tu:*. Probabil mi-as dori ca amandoua sa fie de incredere, sa nu aiba secrete fata de mine, bineinteles, cu conditia ca nici eu sa nu am secrete fata de ele.Conditia fizica nu conteaza, doar nu ma casatoresc cu ele:-)). Presupun ca principalul criteriu dupa care o persoana ar trebui sa isi aleaga prietenii este personalitatea. Daca sunteti compatibili, atunci relatia voastra de prietenie va dura foarte mult. Daca nu aveti acelasi gusturi, sau macar incredere sa va spuneti secretele unul altuia, atunci ar fi cazul sa va considerati ca niste simpli colegi [de scoala ]sau pur si simplu doua persoane care abia s-au cunoscut si care nu stiu mai nimic una despre cealalta. Sper ca ti-au placut raspunsurile mele.Bye!:*:*

| explică (pentru LifeIsColour):

Normal ca mi-au placut raspunsurile tale! Nu lasa sa se destrame vreodata prietenia ta cu acest baiat! Pare ca merita! Ai grija de prietenia asta...si nu trebuie neaparat sa-ti faci prietene fete. Fetele uneori pot fii mai rautacioase si egoiste si geloase decat baietii! Un baiat nu poate fi gelos pe tine laughing doar daca nu e pe invers...deci, Pastreaza-l pe Marius! kiss

| LifeIsColour a răspuns (pentru ):

Mersi,iti voi urma sfatul:*

| IgoToHellForThis a răspuns:

1.Olivia
2.Olivia
3.Fictionar ( Nu exista)uneori poate fii perna.
4.Acum un an cand stateam in pat.
5.I'm forever alone
6.Pe o scara de la non existent la forever alone 80%
7.Ce port eu.
8.Mai mai intrebat
9.Pana imi voi face un prieten real adica pentru totdeauna.
10. Vreau o perna mai mare...

| explică (pentru IgoToHellForThis):

laughing rolling on the floor am ras cu lacrimi cand am citit ce ai scris tu! Dar acum serios, chiar nu ai prieteni adevarati? E cam ...nuu, de fapt, e normal ce ai spus! Nici eu nu am vreun prieten adevarat, prietenul meu cel mai bun e broscoiul meu de plus laughing el niciodata nu m-ar dezamagi si nu m-ar minti laughing in rest, toti cei care ii credeam prieteni, m-au mintit si m-au uitat in cele mai grele momente din viata; rar vezi adevarate prietenii! Dar eu sunt de incredere, si toti care ma considera prietena lor au incredere in mine (desi eu nu-i vad ca pe niste prieteni)...si cum sunt de treaba, de incredere, prietenoasa, uneori putin rusinoasa, ce zici daca noi am incerca sa ne imprietenim (am fi prieteni/amici, nimic mai mult!)? Asa o sa vezi ca poti avea prieteni! Nu o sa ramai pe vecie prieten cu o imaginatie (uneori o PERNA laughing ) Ok? uite id-ul meu : sory_milea@yahoo.com! Baga-l in lista daca ai vrea sa ne imprietenim happy si multumesc de raspunsuri! happy

| ℓDℓ a răspuns:

Bunahappy
1.Am doua prietene cele mai bune:X
2. Mădălina si Anca
3.amandoua sunt dragute, inalte, cu parul lung, Măda ochii negrii, Anca caprui si buze pline...
4.Pe Anca am cunoscut-o acum 3 ani cand am intrat in clasa a 9-a... iar pe Măda ceva mai recent, pe TPU.
5. Mădă: orgolioasa, sufletista, amuzanta...Anca: incapatanata, rabdatoare, ambitioasa.
6.Imi plac gusturile amandurora.
7.Amandoua se imbraca mai mult sport, tenisi, blugi...Anca tinde putin spre casual.
8.pai nu stiu... daca nu imi placeau nu le alegeam ca prietene. pot sa zic ca 100%
9.Eu sper ca pentru totdeaunahappyPentru ca e frumos ca o adevarata prietenie sa nu se rupa niciodata.
10.Pai la Mădălina as vrea sa schimb...orgoliul prea mea si la Anca timiditatea si incapatanarea.

| explică (pentru ℓDℓ):

Ce prietene dragute ai! happy frumos ca ai parerea asta despre ele! kiss