| Mally98 a întrebat:

Hey TPU!

Totul a inceput asa: unui baiat ii placea de mine.dar eu nu il suportam laughing a trecut un an jumate si lui tot ii placea de mine..imi tot trimitea mesaje..nu ma lasa in pace.laughing dar dupa un timp nu mi-a mai trimis mesaje..nu mai vorbea cu mine..si l-am intrebat pe un prieten ce are.A zis ca are prietena. Atunci am devenit geloasa..si a inceput sa imi placa de el.ii trimiteam mesaje.dar nu prea raspundea.In cateva saptamani m'a intrebat daca vreau sa joc un metin cu el..eu as fi facut orice sa vorbesc cu el..deci am zis da.Acolo m-a intrebat daca am prieten (in joc) am spus nu..si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el (in joc laughing ) si de atunci vorbeam in fiecare zi..imi spunea ca ma iubeste.love struck dupa o saptamana s-a despartit de fata cu care era. si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el..era asa de scuump love struck atat de frumos vorbea, imi spunea de foarte multe ori ca ma iubestelove struck, dupa cateva zile el a plecat cu familia intr'o exursie..in Germania timp de o luna. Vorbeam cu el pe mess..il iubeam foartee mult love struck in 1 septembrie a ajuns acasa..am fost afara impreuna iarlove struck Pe 7 septembrie a fost ziua mea..am fost in oras cu prietenii..printre care si el love struck cand a inceput scoala mi-a zis un prieten ca lui ii place de fosta prietena.crying i'am trimis mesaj.(pentru ca era ora) a spus ca nu e adevarat..pe mine ma iubeste dar l-am iertat..pentru ca il iubeam prea mult.sad ziua urmatoare imi spune ca ne despartim..nu stie ce mai simte pentru mine. Si peste cateva zile il vad de mana cu fosta lui prietena. De atunci tot incerc sa ma impac cu el.dar nu maai stiu ce sa fac.laughing
Ma ajuta cineva? big grin

Răspuns Câştigător
| deeaandreeea a răspuns:

Poi. In primul rand daca te iubea nu se ducea la aia. Deci.ori o lasi asa. si astepti sa vina la tine.Ori nu stiu. :* big hug Sti e o zicala " Niciodată sa nu zici niciodată."

2 răspunsuri:
| AngelHugz a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-l uiti, pentru ca el nu te iubea cu adevarat si de aceea s-a intors la fosta pietena. Pe lume sunt multi baieti. Sigur vei putea gasi unul potrivit pentru tine!

| betty678 a răspuns:

Incearca sa il intalnesti sa vorbesti cu el. INtreaba-l de ce nu mai vrea sa fie (sa vorbeasca) cu tine. Inisista si vei vedea ca macar ca prietena amica te va accepta. FUNDA?