| rosuteodora a întrebat:

un baiat ma inebuneste ma place si nu ma lasa in pace! va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| gabriel87000 a răspuns:

Pai tu iei decizia.ii spui in fata ca nu-l placi sa se limiteze doar la amicitie si gata.din moment ce nu-i spui omului in fata nu se linnisteste

5 răspunsuri:
| Andreutzaaandreea a răspuns:

Vorbesti cu el si ii explici situatia, ii spui ce simti pentru el ( gen prieteni, amici daca nu-l placi)

| neutrino a răspuns:

Spune-i ca tu inca nu esti de iubit.

| SkyPilot a răspuns:

Ii spui in fata ca tu nu il placi pe el si ca ai vrea sa te lase I pace (si ii spui exact ce anume ai vrea sa nu mai faca).

| AirănMeidăn a răspuns:

Evita-l

| rosuteodora explică:

I-am spus dar tot nu ma lasa sad