| caucazianursu a întrebat:

Hey, TPU, va rog sa ma ajutati si pe mne.Am 13 ani si o inaltime de 1, 48, nu inaltimea ar fi problema ci greutatea am 33 de kg.Ce sa fac sa ma mai ingras putin?(si apropo nu mananc carne numai carne tocata )

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai ai putea sa mananci:
-dulciuri
-alimente bogate in kcal
-sa bei suc in loc de apa
-sa lasi sportul si sa stai tolanita pe canapealaughing
-sa mananci mai multa carne
-sa eviti fructele si legumele
Cam asa te vei ingrasa, si sa nu te indopi, nu urma chiar toti pasii de mai sus... Nu prea stiu ce sa-ti zic.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Sigur nu esti extraterestru? Carnea tocata e foarte rea pentru organism si fa macar 37 de kg sau schimba cantarul! Ma sperii!

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Mă,ai chef de mistouri? Ai gresit site-ul.

| GhostStar a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Nu,site-ul,categoria,avem nevoie de dinastia la T/A5(inteligenti mistocari, care sa faca caterinca)

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru GhostStar):

Asa este.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Nu, acum serios! Fa macar 37 de kg! Nu vreau nici macar sa-mi imaginez cum arati acum. Si cred ca ai si o inteligenta pe masura greutatii tale din cate vad.

| caucazianursu explică:

Hai ma ca am spus si eu la mistolaughing))