| TnCristinaa a întrebat:

Vineri este ziua mea si nu stiu ce sa fac..nu am chef de nimic.vreau ceva restrans. fara prieteni multi..sau chiar niciunu Ce sa fac? (un film bun etc)

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Poti sa inviti doar prietenii foarte apropiati undeva in oras (cafenea, pizzerie, restaurant, pub etc.) sau daca nu ai chef sa vezi pe nimeni, te poti da disparut, inventand o scuza pentru care nu te poti intalni cu acestia. Nu e obligatoriu sa-ti sarbatoresti ziua de nastere daca nu doresti. Ti-o poti petrece ca pe o alta zi obisnuita.

2 răspunsuri:
| stefyy234 a răspuns:

Mai bine strangi 2-3 prieteni mai apropiat si iesiti la un film in oras. dupa la o prajitura si va mai plimbati putin prin parc. Si faci tu cinste. ca doar e ziua ta big grin App. la multi ani!

| Geobaaa a răspuns:

Pai de exemplu poti sa faci in felul urmator
iti ei 2 3 prieteni te duci undeva intr-un parc si la mc donalds sau kfc
apropo La multi ani!
funda?