| Saataan a întrebat:

Maine seara vine iubita pe la mine si vrea sa privim un film romantic, de dragoste si eu nu stiu niciunu plz dati-mi si mie unubig grin FUNDA

4 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Ce`l mai frumos.
P.s i love you :X
m`am uitat la el cu iubi:X:X:X
:* sa va uitati.

| MariaChrii a răspuns:

Titanic romeo si julietabig grin

| Nov a răspuns:

Da-mi.o mie ca ii arat eu filmu si visu cu ochii lu iubita ta smug.

| Alexandra1991 a răspuns:

Buna! Un film foarte frumos de dragoste in care aveti ce invata amandoi de la ei esteIf Only, o sa invatati sa va pretuiti mai mult unul pe altul, pe mine m-a impresionat pana la lacrimi! Sper sa va placa.